تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبمستر

گروه سایبری مالک - اول حساب خودی های خائن وطن فروش رو برسیم
   


<-BlogDescription->

اول حساب خودی های خائن وطن فروش رو برسیم

تفاوت bbcفارسی با سایر شبکه‌های ماهواره ای!

شبکه "بی بی سی فارسی" (BBCPersian)شنبه 20 خرداد (9June.) گفت: «نقل است که امام علی بن ابیطالب عدل را بر بخشش برتری داد به این دلیل که عدل ارزشی عام است در حالی که بخشش ارزشی خاص است.»

این مطلب را مجری شبکه بی بی سی فارسی عنوان کرد. داریوش کریمی مجری برنامه پرگار با طرح این سۆال که "آیا اخلاق برای سامان دادن به سیاست جامعه معاصر راه حل خوبی است؟" به نقل قولی از حضرت علی (ع) و در ادامه به تفسیر این حدیث پرداخت.

فرق عمده شبکه بی بی سی با دیگر شبکه های فارسی زبان ضدنظام جمهوری اسلامی همین نکته است. چرا که اکثر شبکه های مخالف جمهوری اسلامی در تضادی آشکار با اعتقادات و بعضا فرهنگ اکثریت مردم ایران هستند در حالی که بی بی سی فارسی با زیرکی در ظاهر خود را همراه و همگام با آداب و فرهنگ و عقاید مردم ایران جلوه می دهد و با همین ترفند اهداف سوء خود را دنبال می کند.

این نقل از امیر مۆمنان(ع) آن هم با احترام و به صورت کاملا عادی و پذیرفته شده در وهله اول این را به ذهن مخاطب القاء می کند که این یک شبکه محترم و بی طرف است و مانند دیگر شبکه ها نیست که اهل توهین باشد اما با کمی تأمل و رجوع به برنامه های گذشته این شبکه، پی به ذات آن خواهیم برد.

به طور مثال در مورد اقدام موهن شاهین نجفی که با توهین به امام علی النقی (ع)  احساسات پاک میلیون ها شیعه در سراسر جهان را خدشه دار کرد، بی بی سی فارسی اولین شبکه ای بود که با این خواننده مرتد مصاحبه تلفنی کرد و به وی تریبون داد تا با اراجیفی در صدد تبرئه گناه نابخشودنی خویش برآید. ::
نویسنده : گروه سایبری مالک
تاریخ : شنبه 31 تیر 1391
 
 

جاوا اسكریپت

ابزار هدایت به بالای صفحه