تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبمستر

گروه سایبری مالک - امان از دست فریب کاری های گوگل
   


<-BlogDescription->

امان از دست فریب کاری های گوگل

تقاطع گوگل و صهیونیست !

ه گزارش سایت اوباما طی دیدار "اشمیت" رئیس اجرایی گوگل با "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی، عکس ‎های دیجیتالی از کتیبه ‎های دریای مرده ارائه شد که در راستای بزرگداشت یکی از پروژه‎ های گوگل است. سایت اوباما اضافه کرد: این پروژه برای ذخیره کردن بخشی از مجموعه آثار باستانی به صورت آنلاین ارائه شده است. در همین راستا روزنامه ی یدیعوت آخارونوت، نوشت: "در این دیدار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل، نخست یک لوگوی تازه برای گوگل ارائه کرد که در آن نمادهایی چون پرچم اسرائیل و ریزکریستال‎ ها که اسرائیل به علت فعالیت در این زمینه نوبل گرفته است، دیده می ‎شود.

اشمیت، رئیس اجرایی گوگل (مدیر عامل و مدیر اجرایی شرکت گوگل و عضو هیئت مدیره شرکت اپل) در این دیدار تصویر یک متن قدیمی قاب شده را به نتانیاهو اهدا کرد که در آن به سرزمین اسرائیل اشاره شده است. وی می ‎گوید ما فناوری ارائه کرده ‎ایم که افراد در گوگل هم به ترجمه‎ ی انگلیسی این متن و هم به نسخه ‎ی اصلی آن دسترسی داشته باشند. همچنین نتانیاهو این لوح را یک میراث فرهنگی توصیف کرد. و در آخر دفتر نتانیاهو اعلام کرد که این دو نفر همچنین در مورد همکاری در زمینه پزشکی، علوم و دفاع در برابر حملات سایبری بحث کرده اند.

 تمامی این رخ دادها در حالی است که چندی پیش به نقل از روزنامه ی "هاآرتص"، اریک اشمیت، رئیس گوگل در سخنرانی خود در کنفرانسی در تل ‌آویو، مهندسان رژیم صهیونیستی را ستود و درباره نقش فناوری در تحولات سیاسی منطقه صحبت کرد. او در این همایش گفت که مراکز توسعه ی گوگل در رژیم صهیونیستی در رده ی شرکت‌ های کارآمد این مجموعه است و گوگل به صورت مداوم به دنبال گسترش آن‌ ها است. وی از دانش بالای مهندسان این رژیم گفت و جمله‌ ای عنوان کرد که با تشویق حضار مواجه شد. رئیس گوگل افزود گفت: ما عاشق "اسرائیل" هستیم.

گوگل و اسراییل

 

اریک اشمیت در ادامه با سخنرانی درباره ی تحولات سیاسی منطقه گفت: "گوگل ضد سانسور است. دیکتاتورهای دنیای عرب همه چیز به ‌جز اینترنت را سانسور می‌ کردند. آن‌ ها بسیار پیر بودند و چیزی درباره ی اینترنت نمی ‌دانستند." او گفت: "هیچ شرکت فناوری نبود که "بهار عربی" را شکل و انجام دهد. اما مردم از فناوری برای مقابله با دیکتاتورها استفاده کردند. رئیس گوگل افزود: "شما به عنوان یک کاربر حق دارید که همه اطلاعات موجود را دریافت کنید و در بلند مدت، کشورهایی که اطلاعات را مسدود می ‌کنند، از رقابت حذف خواهند شد."

این خبرها و خبرهایی مشابه، گویای ارتباط تنگاتنگ و وابستگی بین شرکت گوگل و رژیم غاصب صهیونیستی می باشند. بدین معنا که شرکت گوگل با افشای اطلاعات و در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی کاربران به این رژیم در راستای اِعمال اهداف جهان خوارانه، کمک شایانی می کند و در ازای آن اسراییل نیز، با پشتیبانی از این شرکت و حمایت های مالی، زحمات شرکت گوگل را جبران می نماید! از طرفی هم از آنجایی که موسسان گوگل یهودی هستند، در واقع هر دو در مسیری واحد و با هدفی مشترک یعنی سیطره ی جهانی، حرکت می کنند.::
نویسنده : گروه سایبری مالک
تاریخ : سه شنبه 27 تیر 1391
 
 

جاوا اسكریپت

ابزار هدایت به بالای صفحه